Pages Menu
Categories Menu

Projektowanie stron www krok po kroku

Projektowanie stron www krok po kroku

Porady na temat Jak przechowywać Koty Out of Your Garden

Trzymanie kotów ze swojego ogrodu jest starość, częstym problemem dla większości ogrodników, szczególnie w populacji kotów w Wielkiej Brytanii przekraczającej 7,2 mln w 2008 roku ubiegłego.

Poniższe wskazówki wyjaśniają kilka popularnych metod na celu zachowanie kotów ze swojego ogrodu.akcesoria cross Gdy koty podaj swój ogród, będą one często mocz i / lub pozostawić specjalną niespodziankę dla ciebie – świeżo wyciśnięty rufie.

Po przejechaniu przez bałagan zarysowania daleko na glebie jakości, położyli się na spoczynek, dusi się teraz stłoczonych Sadzonki. Problem kotów w ogrodzie nie jest ograniczone do ogrodnictwa. Pozostawienie kot bzdura rozrzuconych po trawniku lub oddawanie moczu w zdrowej gleby, a także stanowi zagrożenie dla zdrowia, szczególnie dla dzieci.

Zapach Zapach Neutralizacja Cat

Podobnie jak w przypadku psów, kotów zaznaczyć swoje terytorium. Usuwając wszelkie odchody ani zapach moczu, pacjent przyjmuje jeden krok w kierunku uczynienia ogród mniej przyjazna dla problematycznej cat (s).

Zapachy maskujące

Po usunięciu kocie odchody i dezynfekcji wszelkich obszarach kot mocz, można dodać kilka sprawdzonych zapachy takie jak chili w proszku, pomarańczowy lub cytrynowy skórki owoców cytrusowych i / lub kawa instant, które koty nie lubią. Alternatywnie, cytrusowe pachnące kot granulat odstraszający można nabyć w większości dobrych centrach ogrodniczych lub sklepach zoologicznych.

Inne zapachy lubił koty są bloki sanitarne cysterny rozdrobnione i rozproszone, Jayes dezynfekujący, czosnek, ćma kulki, olejek Olbas (olejek eukaliptusowy), pieprz cayenne, szyszki i musztarda.

Rośliny kotów nie lubi

Istnieje wiele roślin koty znanych niechęć. Należą do nich pelargonie, petunie, nagietki, lawenda i Coleus canina, które emitują nieprzyjemny zapach, jeśli kot był odświeżyć przeciwko niemu.

Artykuł dzięki: https://nutrizoo.pl