Pages Menu
Categories Menu

Hackerzy pracujacy dla Microsoftu

Hackerzy pracujacy dla Microsoftu

Prawdopodobne przyczyny:

– Strona zawiera exploity, które można uruchomić złośliwy kod na komputerze

– wykryto podejrzaną aktywność sieciowa

– Nie może być aktywnym spyware uruchomione na komputerze „

Ostrzeżenia i spowolnienie systemu są tym bardziej powód, aby usuwać AntiMalware Go. Hakerzy nadzieję, że wystarczająco dużo ostrzeżeń dasz im to, co chcą, co jest karta kredytowa. Nie możemy pozwolić im zabrać nasze pieniądze lub wykraść nasze dane osobowe z naszego komputera. Mamy odinstalować AntiMalware Go.

Jak więc usunąć AntiMalware iść?

Cóż, istnieją dwa sposoby. Automatyczne usuwanie i ręczne usuwanie. Jeśli jesteś wygodne edytowanie rejestru PC, zapoznaj się z naszą ofertą to można spróbować ręcznego. Wielkie ostrzeżenie jest jednak to, że w przypadku niewłaściwego pliku zostanie usunięty, to może być katastrofa. Jeśli występują problemy z rejestru spowodowane przez ciebie, to komputer nie będzie działał tak samo, nic więcej, może nawet rozruch, i trzeba będzie płacić setki w opłatach technika PC. Jeśli jesteś w porządku z tym ryzykiem, a potem trzeba będzie znaleźć folder HKEY_CURRENT_USER lub lokalnym folderze i usunąć wszystkie wartości rejestru związane z wirusem. Potem trzeba będzie odszukać LNK i plików DLL, które są uszkodzone i zostały utworzone po zainstalowaniu się wirus. Po, że będzie usunąć pliki i foldery związane z wirusem, a wreszcie naprawić swój serwer proxy tak, że Twoja przeglądarka nie jest już porwany.

Jak mogę pozbyć się AntiMalware Go teraz, w najbezpieczniejszy możliwy sposób?

Najbezpieczniej dla kogoś, kto nie jest wygodne, aby edytować swój folderu rejestru jest za pomocą automatycznych narzędzi do usuwania, które proponuję. Robię to prawie codziennie, a ja wciąż wolą automatyczne usuwanie. Ręczne usuwanie jest po prostu zbyt ryzykowne dla większości użytkowników.
Artykuł dzięki: torby ekologiczne z nadrukiem