Pages Menu
Categories Menu

Strony www – layout dawniej i dzis

Strony www - layout dawniej i dzis W kuchnie na wymiar tarnów deszczową pogodę, więcej granulki muszą być stosowane po każdym deszczu.

Fizyczne odstraszające

Ponieważ koty są bardzo zwinne i może skoczyć wyżyny, prosty płot nie wystarczy. Użyj jeden lub dwa wiersze mocno przywiązane sznurkiem nad ogrodzeniem. Koty nie będzie w stanie chwycić górną część ogrodzenia i dostać się na swoim ogrodzie.

Cięcie pędów bambusa do 12 cali (długość) 1ft z piłą i trzymać je w połowie drogi do ziemi z 6 cali wystaje. Należy je przechowywać na tyle blisko siebie, więc koty nie będą mogli usiąść lub położyć.

Scare Aways

Spróbuj umieścić realistycznie wyglądające węże zabawki w trawie lub wyciąć krótki odcinek węża i zginać wyglądać jak wąż. Oba koty i ptaki można wystraszył z wężami.

Spray Wodą

Czasami szybkie wybuch wody z super typu soaker pistoletu na wodę lub opryskiwacz ogrodowy (upewnij się, że jego oczyszczony i nie zawiera żadnych substancji chemicznych), zwykle stosowane do środka owadobójczego lub nawóz. Nie należy używać węża ogrodowego, ponieważ może to być postrzegane jako okrucieństwa.

Wyrażają swoje obawy z kotami Owner

Jeśli problem kot jest na tyle złe, powinieneś może rozważyć dyskusji z właścicielami kotów jeśli jest znana. Może sugerować zaczną używać krytym tacę żwirek jeśli nie wcześniej.

Jeśli właściciel sprzeciwia się użyciu krytym kuwety, można poprosić ich, aby wykopać dół w ogrodzie, 2 lub 3 stopy średnicy wypełnionej torfowe dla kota używać jako WC. Zaletą jest to nie będzie żadnych obaw higieny, z krytymi kuwet i mniej konserwacji. Właściciel koty po prostu trzeba kopać studnię w ciągu co kilka tygodni.

Jeśli wszystko inne zawiedzie

Jeśli wszystko inne zawiedzie, dostać psa!

Artykuł dzięki: sportowesuple.pl/2454–ocun-magnezja-w-plynie-100ml.html