Pages Menu
Categories Menu

Projektowanie grafik dla stron www w photoshopie

Projektowanie grafik dla stron www w photoshopie

Urządzenia elektroniczne Cat odstraszające

Istnieje wiele urządzeń na rynku, mających na celu utrzymanie kotów ze swojego ogrodu w tym ultradźwiękowych sygnalizatorów, które emitują dźwięk o wysokiej częstotliwości, niesłyszalne dla ludzkiego ucha, ale przekłuwanie uszu dla psów i kotów.

Popularnym produktem jest CATWatch ultradźwiękowe produkowane w Wielkiej Brytanii, zatwierdzoną przez RSPB i zalecane przez kilka dobrych ogrodników. CATWatch Ultradźwiękowy kot odstraszający normalnie sprzedaje na całym £55, który nie zawiera wymaganej 9v PP3 baterii lub zasilacz sieciowy, wszystkie dostępne oddzielnie.

Większość z tych urządzeń są aktywowane przez podczerwień, tej samej technologii stosowanych w oświetlenia zewnętrznego i niektórych alarmów włamania i napadu. Gdy kot lub pies podchodzi w pobliże urządzenia, dźwięk będzie aktywować przez ustalony okres.

Kontrowersje wokół „Silent” Lion Roar Poo

Mógłbym tę metodę zawarte powyżej w punkcie „Maskowanie Zapachy”, ale chciał, aby opisać ten produkt bardziej szczegółowo. Cicha Roar jest, z tego co rozumiem, skutecznie lew pelety poo. Jest mieszane opinia publiczna tego produktu z kilku dobrych i złych doświadczeń z jego stosowania. W UE, Milczy Roar nie może być sprzedawany jako surowiec chemiczny odstraszający kota ze względu na niezgodność produktów nadrobić. Nie ma dwóch poos lew są takie same. Jednak szybkie wyszukiwanie w Google pokazuje wyraźnie, że jest obecnie sprzedawany jako odstraszacz kotów więc może już nie być.

W 2000 roku BBC przeprowadziła kilka testów produktów cat odstraszające jej programem skarg konsumenckich – Watchdog. BBC Watchdog znaleźć cichy Roar jako najbardziej skuteczny środek odstraszający kotów z ich intensywnych testów różnych produktów na rynku w tym czasie.

Cicha Roar jest zwykle sprzedawane w opakowaniach 500g granulatu dla £8.99.
Artykuł dzięki: trec wear sklep