Pages Menu
Categories Menu

Hackerzy odpowiedzialni za paraliz sieci PS Network

Hackerzy odpowiedzialni za paraliz sieci PS Network

Plik rezydentem jest wirus komputerowy, który przechowuje się w pamięci, który infekuje pliki natychmiast. Ten rodzaj wirusa nie wymaga od użytkownika, aby uruchomić plik do infekowania plików. Działa poprzez załadowanie modułu replikacji https://rng.pl/en w pamięci i za każdym razem system operacyjny wykonuje pewną pracę, że komputer jest zainfekowany.

Wirus sektora rozruchowego jest często związane z dyskietki lub dysku twardego. Gdy kod rozruchowy na dysku został zainfekowany, wirus sektora rozruchowego pozostaje w pamięci iz pamięci wirus sektora rozruchowego może rozprzestrzeniać się na każdym dysku system odczytuje.

Wirus towarzyszem działa poprzez przechowywanie się w pliku, który jest sam przechowuje w pliku, który jest równoległy do ??innego pliku programu, który jest regularny wykonywany. Gdy plik jest wykonywany, wirus infekuje komputer i spowodował szkodliwe działania, takie jak usuwanie plików z komputera.

Wirus bomba logiczna, znana również jako „Time Bomb” jest błąd w logice z programów, które wstawia się do innych programów lub systemu i wykonuje określone działania. Bomba logiczna może być również spowodowane przez uszkodzony plik.

Środki zapobiegawcze

Środki zapobiegawcze, aby wykrywać wirusy są wykorzystywane przez oprogramowanie antywirusowe. Dwa powszechne rodzaje oprogramowania antywirusowego są sygnatur wirusów oraz heurystyczna. Podpis wirus jest algorytm, który identyfikuje konkretny wirus i pracy poprzez zbadanie zawartości pamięci komputera i porównywania plików w bazie danych, który został utworzony i jest nazywany „podpisów”. Kiedy nowy wirus zostanie wykryty, w których istniejący podpis nie może go usunąć, nowy podpis jest tworzone, testowane i wypchnięty przez sprzedawcę antywirusowego.

Algorytm heurystyczny jest używana do znalezienia wirusów na podstawie regularnych zachowań wirusów.
Artykuł dzięki: wynajem długoterminowy samochodów warszawa